Науково-практична  конференція «Стратегія сталого розвитку: Україна – 2020. Європейський досвід».

4 жовтня студенти та викладачі економічного факультету взяли участь у науково-практичній  конференції «Стратегія сталого розвитку: Україна – 2020. Європейський досвід».

Метою участі було розширення знань у сфері страхування, поглиблення розуміння мехінізмів регулювання відносин зі страхового права, обговорення нових видів страхування, які з’являються в сучасних умовах розвитку економіки, дослідження проблем розвитку страхового ринку України.

В рамках конференції було організавано круглі столи з питань практичного втілення у життя системи трирівневого пенсійного забезпечення, де учасники конференції мали можливість заслухати представників місцевих управлінь Пенсійного  фонду України.

Організатор конференції: Eurolife group.