Навчаємо розвитку кар'єри у сфері ландшафтного дизайну з Тетяною Гавриловою

Кожен студент під час навчання у виші замислюється наскільки успішною буде його кар’єра за обраною професією. Іноді розгубленість і невпевненість молоді у майбутньому пов’язана із недостатньою професійною орієнтацією, нерозумінням чіткого алгоритму дій, які гарантовано приведуть до реалізації кар’єрних стратегій.

13 березня на кафедрі садово-паркового господарства відбулася гостьова лекція ландшафтного дизайнера Тетяни Сергіївни Гаврилової на тему «Розвиток кар'єри у сфері ландшафтного дизайну». Захід став важливою платформою спілкування між реалізованим професіоналом і майбутніми фахівцями садово-паркового господарства, де стало можливим отримати відповіді на важливі питання:

• Як почати працювати навіть без досвіду?
  • З чого краще починати кар’єрний шлях?
  • Як скласти вдале резюме або портфоліо?
  • Де шукати партнерів по бізнесу або роботодавців?
  • Які труднощі чекають на молодого фахівця і як з ними справлятися?

Татяна Сергіївна не тільки розповіла про секрети успішного розвитку кар’єри, враховуючи власний професійний досвід, а й озвучила цінні побажання для тих, хто ще тільки мріє стати успішним в обраній професії:

• зрозуміти свої сильні сторони та вподобання й розвивати їх;
  • використовувати будь-яку можливість для неформального навчання (online-ресурси, вебінари відомих вітчизняних і зарубіжних ландшафтних архітекторів, спеціальна література тощо);
  • отримувати практичний досвід на стажуванні, виробничій практиці;
  • бути ініціативним і не боятися заявляти про себе роботодавцям.

Тож лекція стала для студентів чудовою нагодою побачити перспективність своєї майбутньої професії.

Щиро дякуємо Тетяні Сергіївні за співпрацю!