Обласний етап Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт із природознавства «Юний дослідник»

У тісній творчій співпраці Комунального закладу Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» та Білоцерківського національного аграрного університету відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт із природознавства «Юний дослідник». Викладачі БНАУ – завідувач кафедри іхтіології та зоології Гриневич Н.Є., професор кафедри гігієни тварин та основ санітарії Лясота В.П., доцент кафедри іхтіології та зоології Присяжнюк Н.М., завідувач кафедри технологій у рослинництві та захисту рослин Грабовський М.Б., доцент кафедри прикладної екології Грабовська Т.О. консультували керівників гуртків та оцінювали роботи талановитих учнів.