Онлайн-зустріч з провідним інспектором Білоцерківського районного відділу № 1 філії Державної установи «Центр пробації»

19 березня  для здобувачів 3 курсу соціально-гуманітарного факультету доцентом Сімаковою С.І., в рамках підписаного Меморандуму про співробітництво було організовано онлайн-зустріч з провідним інспектором Білоцерківського районного відділу № 1 філії Державної установи «Центр пробації» у м. Києві та Київській області – Таїсією Антонюк, та фахівцем (з питань соціальної роботи із суб’єктами пробації) Анною Кирилюк.

Таїсія Антонюк ознайомила студентів з напрямками діяльності Білоцерківського районного відділу № 1 філії Державної установи «Центр пробації» у м. Києві та Київській області, окреслила основні завдання, які виконує пробація з метою забезпечення безпеки суспільства, громади, шляхом запобігання вчиненню повторних кримінальних правопорушень.

Анна Кирилюк розповіла про мету проведення соціально - виховної роботи, систему обліку партнерських організацій і безоплатної допомоги які залучаються для вирішення криміногенних потреб суб’єктів пробації.

Студенти ставили цікаві та змістовні питання, цікавилися практичними аспектами професійної діяльності.

Щиро вдячні за співпрацю!