Отримуємо знання, підкріплені практичними навиками

Ми, магістранти 2 року навчання факультету ветеринарної медицини зі спеціальності «Ветеринарне забезпечення здоров’я собак і котів», прибувши з магістерської практики, під керівництвом завідувача кафедри паразитології та фармакології, доцента Антіпова Анатолія Анатолійовича та асистента кафедри Бахур Тетяни Іванівни, провели лабораторне дослідження змивів із сичугів овець.

Усього нами було досліджено 5 проб. У результаті виявили статевозрілих стронгілят овець, які є збудниками нематодозів тварин. У першій пробі спостерігалася висока інтенсивність інвазії (більше 200 особин). За результатами дослідження проб № 2, 3 і 4, у них спостерігалася низька інтенсивність інвазії збудників (10–15 особин). Змиви із сичуга № 5 також характеризувались високою інтенсивністю інвазії (більше 100 особин).

На даному практичному занятті ми закріпили теоретичні знання з лабораторних посмертних методів діагностики паразитарних захворювань овець. Саме закріплення подібних знань і вмінь знадобляться нам у найближчому майбутньому, працюючи на виробництві та клініках патології тварин.

Соколова Любов, староста групи магістрантів 2 року
навчання факультету ветеринарної медицини зі спеціальності
«Ветеринарне забезпечення здоров‘я собак і котів»