Патріотично-виховний захід «У Єдності сила!»

28 лютого на економічному факультеті Білоцерківського НАУ відбувся патріотично-виховний захід «У Єдності сила!». На зустріч із здобувачами був запрошений доцент кафедри філософських та політичних наук, представник Центру патріотичного виховання студентської молоді БНАУ, Олександр Володимирович Ярмола, який у 2014-2015 році воював добровольцем у складі 93 окремої механізованої бригади «Холодний Яр», а з початку повномасштабного вторгнення – у складі 41 окремо стрілецького батальйону.

Олександр Володимирович ознайомив усіх присутніх зі своїм бойовим шляхом, а також розповів про всі жахливі сторони війни. У своїй промові він закликав усіх присутніх бути свідомим і не допускати помилок минулого, пам’ятати що лише сильна духом людина може подолати всі перепони на шляху до перемоги. Крім того, Олександр Володимирович поділився спогадами про нелегкі часи військової служби та приємні хвилини, які з’являлись у військових від волонтерської підтримки усіх небайдужих наших студентів та викладачів.

На завершення Олександр Володимирович впевнено сказав: «Перемога буде за нами! Кожен має її наближати своєю працею ким ба він не був (студенту гарно навчатися!), бути сильними духом та єдиними у боротьбі з ворогом!»

Від лиця усього керівництва, колективу та студентства економічного факультету хочеться подякувати Олександру Володимировичу за службу у лавах ЗСУ та турботу про нас!