ENG | УКР |

Перспективи міжнародної співпраці

 

За підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України, FAO і ЄБРР відбувся Х Ювілейний міжнародний молочний конгрес, який проходив 2–3 березня на базі виставкового центру «КиївЕкспоПлаза». Організаторами його виступили Асоціація виробників молока, Всеукраїнська аграрна рада та компанія «Дикун».

На конгрес приїхали більше 2 тис. учасників – менеджерів і фахівців молочних господарств, переробних компаній, експертів галузі, представників освіти, науки, галузевих об'єднань, міжнародних організацій, фінансових установ.

2 березня в університеті в рамках Міжнародного молочного конгресу відбулася робоча зустріч проректора з наукової та інноваційної діяльності, професора Сахнюка В.В., декана факультету ветеринарної медицини Івасенка Б.П. та науковців з професором Коледжу ветеринарної медицини університету штату Вашингтон Ремом Касіманікамом. Основним напрямом педагогічної та наукової діяльності доктора Касіманікама є профілактика та лікування акушерської та гінекологічної патології у корів.

Головним питанням робочої зустрічі було обговорення умов і можливостей підписання Меморандуму про співпрацю нашого університету з університетом штату Вашингтон. Підписання такого документа відкриває нові перспективи для співробітників та студентів обох навчальних закладів. Зокрема, науковці обох університетів матимуть можливість спільно проводити наукові дослідження та публікувати їх у міжнародних виданнях. Ми також зможемо запрошувати до себе спеціалістів за різними напрямами ветеринарної медицини, мати доступ до навчальних програм, організовувати взаємні стажування співробітників та студентів на споріднених факультетах.

Доктор Касіманікам уже дав згоду бути членом редакційної колегії Наукового вісника ветеринарної медицини та його активним автором.

Сподіваємося на плідну співпрацю.

 

Професор кафедри хірургії та хвороб дрібних домашніх тварин В.І. Козій