Підсумовуємо результати зимової заліково-екзаменаційної сесії 2017–2018 навчального року студентів 1М курсу ФВМ

7 лютого на факультеті ветеринарної медицини була проведена загально-курсова виховна година для студентів 1М курсу «Підсумки зимової заліково-екзаменаційної сесії 2017–2018 навчального року». Колектив наставників – науково-педагогічні працівники кафедри ветсанекспертизи, гігієни продуктів тваринництва та патанатомії імені Й.С. Загаєвського – привітали своїх студентів-першокурсників зі складанням першої в їхньому житті студентської заліково-екзаменаційної сесії.

Отже, зимова сесія 2017/2018 навчального року завершена і вже підведені її підсумки. Які ж результати навчання за минулий семестр? У зимовій сесії поточного навчального року брали участь 138 студентів курсу. Всі наші студенти (100 %) вчасно склали сесію і на даний час не мають академічної заборгованості. Рівень якісної успішності по курсу в поточній сесії становить 24,64 %. На курсі два відмінники – Сомкіна Ірина та Плюх Богдана. Сподіваємося, що за результатами наступної сесії матимемо вищий якісний показник, адже, як показав проведений аналіз успішності, потенціал на курсі є.

Усім студентам, які навчаються на «відмінно» і «добре», були вручені грамоти та подяки від наставників та адміністрації факультету, а батькам цих студентів передані листи-подяки.

Також відмічені студенти, які взяли активну участь у конкурсі художньої самодіяльності серед факультетів БНАУ «Дебют першокурсника», є активними учасниками художньої самодіяльності та спортивних змагань з футболу серед факультетів БНАУ.

Колектив наставників має надію, що й надалі наші студенти гідно продовжуватимуть кращі студентські традиції та внесуть посильний вклад у розвиток нашого факультету й університету.

Оксана Хіцька, наставник 1М курсу ФВМ