Професор Головаха В.І. Як не допустити хвороб серця у собак і як лікувати серце собаці?

НПП ФВМ відвідали відкриту лекцію доктора ветеринарних наук, професора, завідувача кафедри терапії та клінічної діагностики тварин Головахи Володимира Івановича, проведену студентам магістерського курсу 2-го року навчання  (спеціальність «Хвороби дрібних тварин») на тему «Хронічна серцева недостатність у собак».

Тема є надзвичайно актуальною, адже собака – улюбленець господарів і фактично є членом родини. Вільно володіючи матеріалом, високо-професійно, з використанням сучасних наочних технічних засобів, Володимир Іванович доступно виклав лекційний матеріал щодо серцевої недостатності у собак, причин її виникнення, превентивних заходів та лікування.