Профорієнтаційна робота факультету права та лінгвістики

8 листопада канд. юрид. наук, доцентом, завідувачем кафедри цивільно-правових дисциплін Єфремовою І.І. та канд. юрид. наук, доцентом кафедри публічно-правових дисциплін Сімаковою С.І., було проведено профорієнтаційну роботу у Таращанському державному технічному та економіко-правовому коледжі. Студентам було роз’яснено умови вступу, напрямки за якими вони можуть вступати до БНАУ, переваги факультету права лінгвістики, а також роздано інформаційний матеріал.

Директор відділення «Правознавство» Грінчевська Неля В’ячеславівна гостинно прийняла викладачів, висловила готовність студентів і викладачів відділення до співпраці.

Також Єфремова І.І. і Сімакова С.І. провели профорієнтаційну роботу у школах м. Тараща, а саме у Таращанській ЗОШ І-ІІІ ст. №2, та Таращанській гімназії «Ерудит» – І ст., де школярів 11 класів було ознайомлено зі спеціальностями, умовами вступу, перспективами у навчанні. Викладачі університету розповіли про студентське життя, спорт, дозвілля, про можливість та умови проживання у гуртожитку, стажування студентів у державних установах, стажування студентів за кордоном.

Завідувач кафедри цивільно-правових дисциплін Єфремова І.І.