Профорієнтаційна робота факультету ветеринарної медицини в Баришівській ТГ

Проведення профорієнтаційної роботи цього року в Баришівській територіальній громаді відбулося в онлайн режимі. Доцент кафедри паразитології та фармакології Соловйова Л. М. ознайомила учнів шкіл та ліцеїв із правилами прийому абітурієнтів у 2024 р., особливостями та новими вимогами вступної кампанії.
Були наведені переваги навчання в Білоцерківському НАУ і безпосередньо на факультеті ветеринарної медицині. Із основних переваг необхідно відмітити високу фахову підготовку науково-педагогічних працівників та студентів. Здобувачі освіти мають можливість отримати європейські стандарти ветеринарної освіти, оскільки наш факультет єдиний в Україні має європейську акредитацію, тому наш диплом визнають у країнах ЄС.
Можливість брати участь у програмах міжнародної академічної мобільності дозволяє студентам стажуватися за кордоном на сучасних підприємствах та навчатися в закладах країн ЄС.
Також можливе проходження військової підготовки на військовій кафедрі та отримання звання офіцера разом із дипломом.
Вагомою є практика під час навчання на сучасних ветеринарних клініках та власних фермах корів, овець, коней, птиці.
Для глибшого, цікавішого вивчення фахових дисциплін та набуття практичних навичок також працюють предметні гуртки, результати роботи яких студенти висвітлюють на наукових конференціях.
За бажання можна розвивати свої таланти у художній самодіяльності та спортивних секціях. Усі студенти забезпечуються гуртожитком.
Є інститут кураторства. Активно працює студентська рада.
В Білоцерківському національному аграрному університеті на здобувачів освіти чекає цікаве студентське життя у дружній атмосфері та міцній підтримці.

Л.М. Соловйова, доцент кафедри паразитології та фармакології
С.В. Рубленко, професор, завідувач кафедри