Профорієнтаційна робота працівників кафедри БЖД

Доценти кафедри безпеки життєдіяльності Перцьовий І.В і Скиба В.В. та асистент Герасименко В.Ю. в плані профорієнтаційної роботи провели зустріч з випускниками Іванківської та Макіївської ЗОШ Білоцерківського району Київської області.

Вони поінформували випускників про умови вступної кампанії 2017 року, про спеціальності, за якими здійснюється підготовка в нашому університеті, про умови проживання в гуртожитках, переваги навчання у нашому закладі. Особлива увага була приділена спеціальностям, за якими готують фахівців на екологічному факультеті, висвітлена актуальність цих професій та їх важливість у сучасному світі.

Потенційних абітурієнтів було запрошено до університету для більш детального ознайомлення з нашим навчальним закладом.