Профорієнтаційна робота викладачів кафедри обліку і оподаткування в м. Тетіїв і Тетіївському районі

5 жовтня викладачі кафедри обліку і оподаткування, кандидати економічних наук Хомовий С.М. та Гаврик О.Ю. відвідали м. Тетіїв та Тетіївський район з профорієнтаційною роботою.

В процесі спілкування з випускниками було надано інформацію про умови вступу, навчальний процес, можливості працевлаштування, стажування за кордоном, навчання за програмою подвійного диплому. Були поширені інформаційні матеріали щодо спеціальностей.

Крім того, було проведено анкетування учнів 11-их класів, в результаті якого отримано і проаналізовано інформацію про професійні вподобання випускників.

Приємно зауважити, що майбутні абітурієнти виявили зацікавленість щодо продовження навчання саме у нашому виші.

Ласкаво просимо до нашого вузу!