Профорієнтаційна зустріч в Білоцерківській СШ №9

12 березня викладачі кафедри іноземних мов Ольга Дмитрівна Будугай, Анастасія Ігорівна Єрко провели профорієнтаційні зустрічі з учнями 11-го та 10-тих класів Білоцерківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №9 з поглибленим вивченням іноземних мов. Школярі дізналися про особливості навчання на різних спеціальностях усіх шести факультетів Білоцерківського НАУ, заповнили бланки анкети про спеціальності БНАУ, отримали рекламні буклети та відповіді на свої запитання. Більш детально на зустрічі велася мова про спеціальності на факультеті права та лінгвістики, зокрема про особливості вивчення іноземних мов (англійської, французької, німецької, китайської, а також української як іноземної) студентами БНАУ, міжнародну діяльність колективу нашого ЗВО.

Викладачі кафедри іноземних мов Будугай О.Д., Єрко А.І.