Пролонгований семінар "Наукометричні показники рейтингів університетів та публікаційної активності"

11 лютого в Білоцерківському національному аграрному університеті в контексті програми професійного розвитку науковців вишу відбулося чергове засідання пролонгованого семінару "Наукометричні показники рейтингів університетів та публікаційної активності".

З доповіддю «Рейтинги університетів: цілі та показники» виступила проректор з наукової та інноваційної діяльності БНАУ професор Варченко О.М., яка окреслила причини актуалізації рейтингування університетів та основні показники, на яких фокусуються міжнародні та національні рейтинги. Ольга Миронівна акцентувала увагу слухачів на посилення орієнтації на дослідницьку діяльність університетів, одним із показників якої є публікаційна активність науковців.

З доповіддю також виступила директор наукової бібліотеки БНАУ Бачинська Н.А., яка розкрила інструментарій інформаційно-аналітичної діяльності наукової бібліотеки та продемонструвала позитивну динаміку публікаційної активності науковців БНАУ з 2018 по 2020 рр. у наукових виданнях, що індексуються міжнародними наукометричними базами Scopus і WoS.