Проведення воркшопів «Project management: trips and tricks how to prepare EU project» і «HR Awards strategy»

14-15 листопада у Білоцерківському національному аграрному університеті в рамках україно-чеського проекту «University cooperation as a tool to enhance the quality of selected universities in Ukraine» відбулися два воркшопи: «Project management: trips and tricks how to prepare EU project» від експерта з Університету природничіх наук з Чехії (CULS) Ing. Petra Chaloupkova та «HR Awards strategy» від експерта з Університету природничіх наук з Чехії (CULS) Olga Leuner. Було детально проаналізовано структуру написання  міжнародних проектів, обговорено виклики Erasmus + в KA1 та KA2 з аналізом нарощування потенціалу, який успішно реалізується. Напрацьовано ряд проектних пропозицій від кожного факультету по розширенню міжнародної співпраці та кредитної мобільності. Робочими групами було окреслено попередній план дій та стратегію впровадження досвіду університету CULS в реалізації HRS4R стратегії. Найактивніші учасники були відзначені сертифікатами.

Дякуємо за підтримку Czech Repablic Development Cooperation в реалізації проектів!