Проведення Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Софіївські зорі»

Обласний етап Всеукраїнського фестивалю художньої творчості «Софіївські зорі» відбувся у стінах Білоцерківського національного аграрного університету 24 травня. Метою фестивалю була активізація і популяризація творчої діяльності колективів аматорського мистецтва в аграрних вищих навчальних закладах. До нашого університету завітали Маслівський технікум ім. П.Х. Гаркавого Білоцерківського НАУ та технолого-економічний коледж Білоцерківського національного аграрного університету із своїми номерами. Членами високоповажного журі були: Бондаренко В.В. – інспектор відділу культури і туризму Білоцерківської міської ради, Кудрявцева Т.В. – керівник музично-вокальної студії відділу у справах сім̕ ї та молоді Білоцерківської міської ради, Кудрявцев Ю.В. – керівник музично-вокальної студії відділу у справах сім̕ ї та молоді Білоцерківської міської ради, Карук К.І. – хореограф-балетмейстер, керівник креативної студії «AltDance». Після вітального слова проректора з освітньої, виховної та міжнародної діяльності університету Паски І.М. розпочалося справжнє дійство. Відкривав свято Маслівський технікум ім. П.Х. Гаркавого представивши свої таланти у різних номінаціях. Не менш яскраво та гучно презентував себе і технолого-економічний коледж. Усі знають, що Білоцерківський національний аграрний університет славиться не тільки гарними працівниками, а й талантами. Народний духовий оркестр Білоцерківського національного аграрного університету (художній керівник – Мосендз П.) подарував 3 музичні композиції. Запали в душу, як журі так і глядачам виступи вокального ансамблю БНАУ (художній керівник – Булей Н.) і сольні вокальні номери. Народний хор «Батьківська нива» (художній керівник – Дроздов П., концертмейстер – Вітенко Б.) та народний ансамбль бандуристів (художній керівник – Будакова В.) виконали знайомі для кожного українця пісні. А насамкінець танцювальний колектив «Promotion» (художній керівник – Балацька Ю.) та ансамбль сучасного танцю «Молодість» (художній керівник – Коваленко Д.) виступили зі запальними танцями. Наші студенти майстерно показали свої таланти та отримали призові дипломи у різних номінаціях, тож щиро їх вітаємо!

Краснощок Анастасія, голова інформаційного комітету студентської ради БНАУ