Рейтинг по цитуванням у Гугл Академії 2017 серед аграрних ВНЗ від Вебометрікс

Рейтинг «Найкращі університети за показником цитування GoogleScholar "Webometrics Ranking of World Universities"» є ініціативою Лабораторії Cybermetrics, дослідницької групи, що належить до ConsejoSuperiordeInvestigacionesCientíficas (CSIC), найбільшого державного дослідницького органу в Іспанії. CSIC входить до числа перших базових дослідницьких організацій в Європі, основним завданням якої є сприяння науковим дослідженням з метою покращення прогресу науково-технічного рівня країни та формування нових дослідницьких напрямів у різних аспектах науки. Webometrics присвячена кількісному аналізу вмісту Інтернету і веб-ресурсів, що презентує і об’єднує процеси продукування наукового знання і ефективної наукової комунікації. Лабораторія Cybermetrics, використовуючи кількісні методи, розробила та застосувала індикатори, які дозволяють нам вимірювати наукову активність в Інтернеті. Кіберметричні показники корисні для оцінки науки та технологій, і вони є ідеальним доповненням до результатів, отриманих бібліометричними методами в науко-математичних дослідженнях.

Частина аграрних ВНЗ не потрапили у рейтинг (очевидно за відсутності достатнього предаставництва у системі Гугл Академія що удеможливлює їх ідентифікацію), серед 9-ти установ які отримали рейтинг БНАУ займає 7-ме місце із 1576 цитуваннями.

Назва університету
цитувань
1.
National University of Life and Environmental Sciences o fUkraine (NationalAgriculturalUniversity) / Національний Університет біоресурсів і природокористування України