Розпочинаємо флешмоб «Край юності пізнати цікаво і корисно»

Під таким гаслом 12 лютого 2 група 2 СПб курсу факультету ветеринарної медицини зі своїм наставником Соловйовою Людмилою Миколаївною відвідали краєзнавчий музей м. Біла Церква. Надзвичайно цікава екскурсія промайнула в одну мить.

Історія нашого краю, і безпосередньо Білої Церкви, є дуже багатою. У цьому ми переконалися, коли екскурсовод Валентина Анатоліївна розповідала про давні знахідки, різноманітність світу флори і фауни, а також про визначні постаті нашого краю. Вони активно розвивали промисловість, сільське господарство та побудували прекрасну родзинку Білої Церкви дендропарк «Олександрія», де поряд із архітектурними спорудами і скульптурами зібрано тисячі видів рідкісних кущів та дерев. Парк «Олександрія» має також музей, зоопарк, чим приваблює жителів міста, науковців та туристів.

У краєзнавчому музеї представлені експонати різних епох. Пізнавальною і цікавою є подорож відвідувачів із однієї епохи в іншу з елементами побуту, науки, техніки, експонатами мистецтва, ремесел кожного періоду життя місцевого населення. Вагоме місце також має розповідь про історію нашого Білоцерківського НАУ.

На сьогодні у приміщенні музею постійно влаштовуються виставки робіт митців сучасності.

Екскурсія краєзнавчим музеєм м. Біла Церква усім надзвичайно сподобалася, а також збагатила наш внутрішній світ і пройняла духом предків. Адже відомо, що без знання минулого і своєї історії немає майбутнього.

Заохочуйтеся, дорогі друзі і колеги до флешмобу «Край юності пізнати цікаво і корисно», який ми розпочали. Запевняємо: це Вам буде корисно і цікаво!

Соловйова Л.М., доцент кафедри паразитології та фармакології