Розширюємо межі мобільності та комунікабельності студентів та викладачів. Інноваційні лекції англійською стають для нас звичними

11 квітня асистентом кафедри паразитології та фармакології Шаганенком Володимиром Сергійовичем проведена відкрита лекція з дисципліни «Паразитологія та інвазійні хвороби тварин» англійською мовою на тему: «Trichurosis of animals» для студентів факультету ветеринарної медицини 2СП (б) курсу. Матеріали лекції включали досягнення як вітчизняних учених у галузі ветеринарної медицини, так і дослідників далекого зарубіжжя. Лекція викладена професійно, із супроводом навчального відео. Матеріал подано цікаво та доступно для розуміння студентів.

В умовах сучасного сьогодення володіння англійською мовою усуває бар’єри в спілкуванні та обміні досвідом між ученими, викладачами та студентами з різних куточків земної кулі. Тому, поглиблення навиків володіння іноземною мовою розширює межі мобільності та комунікабельності спеціалістів різних напрямів, зокрема, і в галузі ветеринарної медицини.

Антіпов А.А., зав. кафедри паразитології та фармакології

Бахур Т.І., асистент кафедри