Розвиток співпраці зі Словацькими університетами

16 грудня в місті Нітра (Словакія) відбулася робоча зустріч ректора університету А.С. Даниленка з ректором Словацького сільськогосподарського університету П. Беліком та ректором університету ветеринарної медицини і фармацевтики м. Кошіце (Словакія) Я. Мойжішовою. На зустрічі ректорами було обговорено питання подальшого розвитку співпраці між Білоцерківським НАУ та Словацьким сільськогосподарським університетом. З ректором університету ветеринарної медицини і фармацевтики відбулися плідні переговори та досягнуто домовленості про налагодження співпраці з факультетом ветеринарної медицини нашого університету.

У січні 2018 року планується робоча поїздка делегації університету на чолі із ректором до університету ветеринарної медицини і фармацевтики у місто Кошіце (Словакія). Скориставшись нагодою, Анатолій Степанович привітав свого колегу П. Бєліка з ювілейним днем народження.