Сесія PEEX (Pan-Eurasian Experiment) в межах ACCC Impact Week

11 квітня відбулася сесія PEEX (Pan-Eurasian Experiment) у форматі Zoom конференції в межах ACCC Impact Week. Організатором виступив Гельсінський університет (Фінляндія). Метою зустрічі було презентація досліджень по впливу зміну клімату на живі організми і навколишнє середовище та створення наукових консорціумів. В зустрічі прийняли участь 46 учасників з 14 країн світу. Програма PEEX – це міждисциплінарна ініціатива щодо зміни клімату, якості повітря, навколишнього середовища та дослідницької інфраструктури зосереджена в Європі та Євразії. Від Білоцерківського національного аграрного університету прийняв участь доктор с.-г. наук, професор Грабовський М.Б., який представив інформацію про університет та основні напрацювання науковців в галузі кліматично орієнтованого сільського господарства.