Щиро дякуємо за отримані враження від поетичних читань!

4 квітня, ми, студенти 3 групи 1М курсу ФВМ, були присутніми на загально-університетському заході, присвяченому поетичним читанням у полікультурному і мультилінгвальному вимірі, організованому НПП й студентами факультету права та лінгвістики.

Із задоволенням слухали оригінальні вірші та сонети англійською, французькою, німецькою, китайською мовами, переклади яких українською та російською мовами були автентичними. Студенти декламували твори вільно і зворушливо, особливо, на тему кохання, а на завершення творчого читання дуже гарно прозвучала пісня без інструментального супроводу.

Дуже сподобалась оригінальна сценічна постановка твору англійського драматурга Єлизаветинської епохи, актора і поета Вільяма Шекспіра «Юлій Цезар», що супроводжувалася кадрами з однойменного фільму. Студенти, в одязі древніх римлян, відобразили на сцені уривок трагедії, а саме, звертання Ентоні до жителів Риму.

Напевно, студенти хвилювалися, але ми цього не помітили, дослухалися до кожного поетичного слова у виконанні як здобувачів вищої освіти факультету права та лінгвістики, так і викладачів.

Більшість студентів нашої групи поглиблено вивчають англійську та німецьку мови, а тому для них це було своєрідним випробуванням.

Чудове започаткування! Бажаємо успіху! Сподіваємося на нові поетичні зустрічі!

Майстрова Яна, староста групи

Букалова Н.В., наставник групи