Співпраця економічного факультету БНАУ та компанії YouControl

Наприкінці березня, за ініціативи кафедри менеджменту, було підписано МЕМОРАНДУМ про взаємодію і співпрацю між Білоцерківським національним аграрним університетом та українською ІТ-компанією YouControl, яка розробила та розвиває українську аналітичну онлайн-систему для бізнесової аналітики, конкурентної розвідки та перевірки контрагентів на основі відкритих даних. Місія компанії – сприяти розширенню міжнародної співпраці шляхом формування прозорого бізнес-середовища.

10 квітня бізнес-аналітик компанії Максим Зінченко провів для науково-педагогічних працівників та студентів економічного факультету БНАУ лекцію на тему "Перевірка контрагента у системі YouControl: аналіз потенційної співпраці". Спікер розповів про досьє контрагента, яке містить 19 вкладок, серед яких «Фінанси», «Історія», «Відомості», «Публікації», «Суди», «Ліцензії», «Податкова», «Зв'язки», «ЗЕД». Особливу увагу було присвячено питанню перевірки фінансового стану контрагента та ексклюзивному інструменту, розробленому фахівцями YouControl – FinScore. Велику зацікавленість аудиторії викликала інформація про можливість перевірки фізичних осіб.

Щиро вдячні пану Максиму за змістовну, цікаву, насичену прикладами лекцію та менеджерці освітнього напряму компанії Терезі Вергелесовій за допомогу в її організації! Впевнені, що співпраця з YouControl дасть змогу покращити якість освітнього процесу, формувати критичне мислення та професійну експертизу здобувачів!