Співпраця експертів із Союзом птахівників України. Міжнародна конференція та виставка «Птахівництво-2017»

Найвизначнішим заходом для птахівників України в 2017 році  стала Міжнародна конференція та виставка «Птахівництво-2017», що відбулася 19–21 вересня у мальовничому місті Трускавець, на базі курортного комплексу «Ріксус Прикарпаття», одним із учасників якої стала доцент кафедри ветсанекспертизи, гігієни продуктів тваринництва та патанатомії імені Й.С.Загаєвського Тишківська Наталія Василівна. Організатором конференції виступив Союз птахівників України.

Відкрив конференцію народний депутат України, заступник Голови Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин Олександр Бакуменко. Директор Державного науково-дослідного контрольного інституту ветеринарних препаратів та кормових добавок Ігор Коцюмбас проінформував учасників конференції про сучасні підходи до законодавчого регулювання обігу ветеринарних препаратів, кормів і кормових добавок.

Володимир Лапа – голова Державної служби України з питань безпечності продуктів харчування і захисту прав споживачів – акцентував увагу присутніх на першочергових завданнях Держпродспоживслужби України у сфері ветеринарної медицини галузі птахівництва і безпечності її продукції.

Генеральний директор асоціації «Союз птахівників України» Сергій Карпенко розповів про стан і перспективи розвитку галузі птахівництва в Україні. Зокрема, він зазначив, що основним виробником м’яса птиці в Україні є ПАТ «Миронівський хлібопродукт, на частку якого припадає 63,1 % від загального його виробництва.

Доповідачі піднімали теми нових підходів, направлених на просування сучасних технологій в галузі птахівництва, зокрема, щодо якості та безпеки продукції, сучасних методів діагностики, профілактики і лікування хвороб птиці, годівлі високопродуктивних кросів, застосування сучасного обладнання та новітніх технологій вирощування.

Тишківська Н.В., доцент кафедри ветсанекспертизи,
гігієни продуктів тваринництва та патанатомії імені Й.С.Загаєвського