Стипендії CEEPUS Freemover для українських студентів та викладачів

Програма CEEPUS, яка надає можливість для навчання за кордоном, дослідницької діяльності та короткострокової мобільності студентів у Центральній та Східній Європі та Західних Балканах, відкрила можливості студентам та викладачам з України брати участь у мобільності через спрощену процедуру подання заявки.

Кандидати з України мають право подавати заявки на стипендії Freemover у 2023/2024 навчальному році.

Заявки необхідно подати в порядку надходження до 30 квітня 2024 року в онлайн-системі CEEPUS.

Право подавати заявки мають усі викладачі та студенти, які навчаються або працюють у закладі вищої освіти України.

Термін стипендії: до 31 серпня 2024 року. Заявки необхідно подати до початку зазначеного періоду мобільності.

Процес подання заявки:

Кандидат повинен подати заявку на CEEPUS Freemover через www.ceepus.info на 2023/2024 навчальний рік та додати Лист про згоду та документ, що підтверджує право на участь.

Розмір стипендії:

• Студенти: 170 000 HUF/місяць (приблизно 440 EUR)
  • Академіки: 190 000 HUF/місяць (приблизно 490 EUR)

Заявки будуть розглянуті у разі формальної відповідності вимогам та в порядку надходження. Дворазове фінансування не допускається: отримання другої стипендії на мобільність з інших джерел для покриття витрат на ту саму діяльність з мобільності не допускається.

Інформація про процес подання заявки.