Тиждень кафедри технологій у рослинництві та захисту рослин в рамках освітнього гранту з питань покращення працевлаштування випускників агробіотехнологічного факультету

12 лютого на агробіотехнологічному факультеті розпочався тиждень кафедри технологій у рослинництві та захисту рослин в рамках освітнього гранту з питань покращення працевлаштування випускників агробіотехнологічного факультету. Цей грант кафедра технологій у рослинництві та захисту рослин БНАУ разом з Writtle University College отримала за підтримки Британської Ради.

Декан агробіотехнологічного факультету, доцент Хахула В.С. відкрив тиждень кафедри висвітливши основні здобутки кафедри за останні роки.

Представники Writtle University College зробили презентації для науково-педагогічних працівників і студентів БНАУ, де розказали про історію свого університету, навчальний процес студентів Writtle University College у Есексі (доповідач Сандра Нікольсон, старший викладач).

Стів Террі, старший викладач з дизайну, керівник курсу «Схема проектування ландшафтів та садів» презентував організацію викладання дисципліни «Архітектура і дизайн».

Щодо написання випускових робіт спеціальності «Агрономія» у Writtle University College доповів Рой Браун, доктор філософії, менеджер з курсу ґрунтознавства.

Доповіді були цікавими, змістовними та актуальними. Науково-педагогічні працівники і студенти активно задавали запитання, на які отримали змістовні відповіді.

Проректор з освітньої, виховної та міжнародної діяльності д-р с.-г. наук, Димань Т.М. в заключному слові подякувала гостям за цікаві презентації і наголосила учасникам про важливість організації таких проектів.

Козак Л.А., доцент кафедри технологій у рослинництві та захисту рослин