Участь науковців кафедри садово-паркового господарства у пленарному засіданні VІ Міжнародної науково-практичної конференції «Лісівнича освіта і наука: стан, проблеми та перспективи розвитку»

Доценти кафедри садово-паркового господарства А.Б. Марченко, С.В. Роговський, О.Г. Олешко взяли активну участь у роботі VІ Міжнародної науково-практичної конференції «Лісівнича освіта і наука: стан, проблеми та перспективи розвитку», яка проводиться за ініціативи Малинського фахового коледжу (Україна), Міжнародної Академії Прикладних Наук в Ломжі (Республіка Польща) та партнерів.

Науковці Білоцерківського НАУ представили свої доповіді:

«Біологічні інвазії адвентивних організмів в умовах озеленення урбоекосистем» (доповідач – Марченко Алла Борисівна, д-р с. - г. наук);

«Аналіз складу і стану дендрофлори урочища «Бабин Яр» в м. Київ» (доповідач – Роговський Сергій Володимирович, канд. с. - г. наук);

«Ділянка формового саду державного дендрологічного парку "Олександрія" НАНУ: сучасний стан, історична та естетична цінність» (доповідач – Олешко Олена Геннадіївна, канд. с.- г. наук).

Викладачам кафедри було цікаво почути доповіді провідних дослідників та практиків лісового господарства, галузі озеленення, екологів тощо.

Щиро дякуємо організаційному комітету конференції за надану можливість наукового спілкування!