Відкрита гостьова лекція «Alfa Smart Agro. Розумні підходи до садівництва» для студентів спеціальності «Садово-паркове господарство»

4 березня на кафедру садово-паркового господарства завітали представники (м. Біла Церква) – провідного вітчизняного  виробника засобів захисту рослин та мікродобрив.

Керівник відділу контролю якості компанії Єлізавета Сергіївна Голуб провела гостьову лекцію для студентів спеціальності 206 «Садово-паркове господарство» на тему «Alfa Smart Agro. Розумні підходи до садівництва», під час якої ознайомила слухачів з етапами виробництва продукції на сучасному обладнанні, багаторівневим контролем якості (Multi-Control), з запитами сучасного ринку садівництва на певні засоби захисту рослин та мікродобрива.

Викладачі зі студентами активно спілкуватися з гостями, задавали питання стосовно системи захисту продукції компанії від підробок, правил утилізації використаної тари з-під засобів захисту рослин, особливостей застосування засобів захисту рослин у садівництві.

Проведення відкритої гостьової лекції сприяло налагодженню співробітництва та комунікації між виробничниками, викладачами та студентами.