Відкрите практичне заняття зі створення «Дерева-саду» для майбутніх фахівців з ландшафтного дизайну

6 березня на кафедрі садово-паркового господарства було проведено відкрите практичне заняття з дисципліни «Плодівництво та виноградарство» за участі Бронз Лілії Михайлівни – фахівця, яка має багаторічний досвід з вирощування садивного матеріалу і щеплення плодових культур та декоративних рослин.

Лілія Михайлівна провела майстер-клас зі створення «Дерева-саду». Саджанці плодових дерев, на які прищеплено декілька різних сортів (культур), користуються великим попитом серед ландшафтних дизайнерів, особливо для декорування присадибних ділянок. Дерева-сади володіють не тільки господарсько-цінними властивостями, а й високою декоративністю.

Високий професіоналізм та компетентність Лілії Михайлівни дозволили доступно розкрити основні питання, що стосуються підбору сортів, щоб забезпечити довговічність багатосортового дерева  –  урахування сили росту, періоду плодоношення, цвітіння та особливостей застосування різних технік щеплення.

Студенти активно засвоювали техніку щеплення на зрізаних гілках і отримували змістовні консультації від Лілії Михайлівни, що дозволило швидко засвоїти теоретичний матеріал на практиці.

Слід зазначити, що саме така форма занять забезпечує здобувачам вищої освіти можливість безпосереднього спілкування з фахівцями та отримання нових знань і практичних навичок.