Вітання від колективу факультету ветеринарної медицини із Днем українського козацтва та захисника України, святом Покрови Пресвятої Богородиці!

Дорогі друзі! Шановні колеги!

Колектив факультету ветеринарної медицини щиро вітає вас із Днем українського козацтва та захисника України, святом Покрови Пресвятої Богородиці!

Цей день для нас, нащадків славних лицарів-козаків, символізує зв’язок поколінь та повагу до історичних традицій.

Козацтво – звитяжна епоха, велика гордість нашого народу, душа України, її надія і оберіг.

Віримо, що козацтво й надалі сприятиме зміцненню громадянського миру і злагоди, а Пресвята Богородиця оберігатиме всі наші починання на благо народу та України.

Бажаємо усім козацького здоров’я, невичерпної енергії, плідної праці, наснаги у відродженні кращих національних традицій та мирного неба над головою.

За дорученням колективу, з повагою декан ФВМ, професор В.В. Сахнюк