Візит директора Департаменту післядипломної освіти та міжнародної роботи Національної школи ветеринарних інспекторів Франції – доктора Вінсента Бріуда

У рамках розвитку співпраці між Ліонською ветеринарною школою (VetAgro Sup), Національною школою ветеринарних інспекторів Франції та Білоцерківського національного аграрного університету за підтримки Посольства Франції в Україні відбувся візит директора Департаменту післядипломної освіти та міжнародної роботи національної школи ветеринарних інспекторів Франції – доктора Вінсента Бріуда (Vincent Brioudes).

Візит мав на меті підготовку до спільної діяльності Держпродспоживслужби БНАУ та Ліонської ветеринарної школи щодо модернізації післядипломної освіти державних ветеринарних інспекторів на базі ІПНКСВМ БНАУ.

Під час двосторонньої зустрічі було обговорено та погодженно питання співпраці між сторонами, обміну досвідом з організації післядипломного навчання, методик навчання, актуальних питань для державних ветеринарних інспекторів.

Під час свого візиту пан Вінсент Бріуд ознайомився з нашим університетом, зокрема, факультетом ветеринарної медицини, а саме: навчальними планами та програмами, діяльністю ветеринарних клінік ФВМ БНАУ.

На факультеті ветмедицини було оранізовано та проведено зустріч з інспекторами агропромислових ринків та фахівцями з лікувальної справи державних установ ветмедицини, які нині проходять підвищення кваліфікації у нашому університеті, магістрантами факультету ветмедицини, керівництвом і державними інспекторами Білоцерківського міського та районного управлінь Держпродспоживслужби. Для обговорення було представлено університетське бачення модернізації та розвитку післядипломної освіти державних інспекторів та фахівців ветмедицини.

Доктор Вінсент Бріуд розповів про особливості післядипломної освіти у Франції, відповів на численні питання фахівців ветмедицини, детально ознайомився з матеріальною базою та діяльністю ІПНКСВМ.

На підсумковому засіданні під головуванням ректора університету, академіка НААН А.С. Даниленко та за участі фахіців з ветеринарної медицини нашого університету разом з доктором Венсаном Бріудом було обговорено подальші кроки спільної діяльності та поставлено перспективні завдання щодо подальшого співробітництва.