Візит студентів економічного факультету до Білоцерківської філії Київського обласного центру зайнятості

1 травня здобувачі та викладачі кафедри публічного управління, адміністрування та міжнародної економіки БНАУ відвідали Білоцерківську філію Київського обласного центру зайнятості.

Зустріч проводила Лілія Барна – кар’єрний радник Білоцерківської філії КОЦЗ. Вона розповіла про структуру, особливості роботи філії, співпрацю з работодавцями та можливості для громадян міста, як працевлаштування так і перекваліфікацію та підвищення кваліфікації. Це дуже актуальна інформація, адже в умовах війни, багато хто стикається з втратою роботи.

Пані Лілія познайомила з можливостями започаткування власної справи для бажаючих початківців та уже діючих підприємців, використовуючи грантову програму «Власна справа».

Дякуємо Лілії Василівні Барні за змістовну та пізнавальну лекцію і цікаву екскурсію!