Вони перші. Ми запам’ятаємо їх поіменно: перший захист випускних кваліфікаційних робіт ОР «Магістр» зі спеціальності 8.11010102 «Ветеринарно-санітарна експертиза, якість та безпека продукції тваринництва» (212 «Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза»

У п’ятницю, 23 червня, на ФВМ відбувся захист випускних кваліфікаційних робіт освітнього рівня «Магістр» зі спеціальності 8.11010102 «Ветеринарно-санітарна експертиза, якість та безпека продукції тваринництва» (212 «Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза»).

Здійснилася маленька мрія бакалаврів ветеринарної медицини – стати магістрами-ветсанекспертами. За цей час навчання вони мали можливість отримати значну кількість знань і практичних навичок, мали нагоду пірнути в професійну глибину, роздивитися та вирішити для себе, чи хочеться далі пливти у «відкрите життєве море». Тепер настав момент, коли в них будуть нові етапи і нові професійні простори.

Те, що так звана «група ветсанекспертів» успішно захистилася – лише на «відмінно» та «добре» –  результат спільної праці потужних колективів кафедр факультету і, звичайно ж, нашої. Ми вітаємо ще вчорашніх наших студентів, які від сьогодні носитимуть горде звання «Магістр». Переконані, що більшість із них стане високопрофесійними фахівцями.

Наші випускники-ветсанексперти – перші. Ми запам’ятаємо їх поіменно. Ми бажаємо їм бути, передусім, гідними громадянами, ставити інтереси України на перше місце, бути конкурентоспроможними фахівцями, зичимо професійного зростання, пошуку нових можливостей, відкривання нових фахових просторів, пірнання у професійні глибини, мати вогник в очах, вірити у власні сили, розуміти, що в нашій професії є користь і сенс для суспільства, адже саме вони, ветсанексперти, стоятимуть на сторожі здоров’я людей, контролюючи безпеку та якість продукції тваринного й рослинного походження.

Від імені колективу кафедри ветсанекспертизи, гігієни продуктів харчування та патанатомії імені Й.С. Загаєвського, доцент Н.В. Букалова