Виховна година «Герої не вмирають»

«Борітеся – поборете!
Вам Бог помагає!
За вас правда, за вас слава
І воля святая!»
Тарас Шевченко

Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину. Героїчна сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами-Охоронцями на небі.

Описати, а тим більше відчути глибину трагедії і болю, які впали невимовним тягарем на Україну, нині не під силу нікому. Гіркі події того часу не могли залишити байдужими і студентів 1 і 3 СП курсу біолого-технологічного факультету напрямку підготовки «Харчові технології»: відбулася виховна година, присвячена пам’яті героїв Небесної сотні.

Наставники груп доценти Надточій В.М. та Гребельник О.П. для студентів відтворили хронологію головних подій Євромайдану 2013-2014 років.

На виховній годині своїми спогадами та враженнями поділилися студенти-очевидці тих буремних подій та висловили свою думку про пережите.

Пам’ятати – це обов’язок кожного свідомого українця, пам’ятати тих Героїв, які прагнули зробити усе, щоб у нас було достойне майбутнє, і віддали за цю мрію найдорожче – своє життя. Всі ми стали свідомі того, що за мрію потрібно боротися до кінця, і цього навчив нас подвиг Небесної Сотні.

Хвилиною мовчання студенти вшанували пам’ять Героїв.

Надточій В.М., наставник 1 групи 3курсу СП напрямку підготовки «Харчові технології»

Гребельник О.П., наставник 1 групи 1курсу напрямку підготовки «Харчові технології»