Виховна година на економічному факультеті

Уже стало доброю традицією на економічному факультеті проведення зустрічей з працівниками бібліотеки, з метою ознайомлення з новими надходженнями літератури. Ось і 4 жовтня, Тетяна Петрівна Бєленька зробила актуальний і дуже змістовній огляд наукових періодичних видань на тему: «Потенційні можливості туристичної індустрії України у забезпеченні економічного зростання країни» для студентів третього курсу економічного факультету.

Слід зазначити, що на сьогодні, для нашої країни туризм є надзвичайно важливим напрямом пожвавлення економіки. Тому ця тема викликала неабияку зацікавленість у наших студентів, адже саме  комусь із них, можливо, доведеться займатись цією справою. Окрім того кафедра публічного управління, адміністрування та міжнародної економіки, що курує цей курс, планує детально розглянути це питання на засіданні гуртка, а запропонована література стане студентам у пригоді для підготовки доповідей.

Сокольська Т.В., кафедра публічного управління, адміністрування та міжнародної економіки