Вивчаємо воду! До Всесвітнього дня водних ресурсiв

 

22 березня відзначається Всесвітній день водних ресурсів — міжнародний день ООН, запроваджений Генеральною Асамблеєю в 1993 році. Цією резолюцією рекомендовано державам цього дня проводити заходи, присвячені підвищенню інформованості громадськості стосовно важливості збереження та освоєння водних ресурсів.

Метою проведення заходів, присвячених цій даті, є привернення уваги до проблем якості питної води, необхідності охорони водних ресурсів та їх раціонального використання.

На кафедрі хімії студенти вивчають структуру, функції, значення та біологічну роль води. Під кутом зору майбутньої спеціальності здобувачі вищої освіти на заняттях та під час самостійною роботи переконуються у необхідності дбайливого ставлення до найціннішого багатства людства.

Тому кожен з нас повинен зробити якусь маленьку добру справу для збереження, охорони та відтворення водних ресурсів. Хтось з Вас вчасно закриє кран на кухні чи у аудиторії й тим самим збереже десяток літрів чистої води, інший – викине випиту пляшку води не в річку, а в спеціальний сміттєвий контейнер, а дехто навіть очистить джерело, яке повністю замулене і може просто пересохнути спекотним літом. А що саме зробити Вам, хай підкаже Вам серце. Не відмовляйтесь від добрих справ, адже все що Ви зробите повернеться Вам сторицею. Не будьте байдужими, не будьте осторонь.

БЕРЕЖІТЬ ВОДУ – ПІКЛУЙТЕСЬСЯ ПРО МАЙБУТНЄ!

 

Цехмістренко С.І., завідувач кафедри хімії, професор