Вивчення різноманіття тваринного світу юними зоологами

На базі центру творчості дітей та юнацтва Київщини та кафедри іхтіології та зоології БНАУ відбувся IV Всеукраїнський експедиційно польовий збір команд юних зоологів.

Участь у зборі взяли 16 команд з усієї України. Кожна область відстоювала свої знання бравши участь в практичних конкурсах з акваріумістики під керівництвом асистента, канд. с.-г. наук Куновського Ю.В.; з іхтіології та іхтіопатології - керівники канд. вет. наук, доценти Гриневич Н.Є., Присяжнюк Н.М.

Цікаві та складні були дослідження ентомофауни у парку «Олександрія» під керівництвом асистента кафедри екотрофології, канд. с.-г. наук Ященка С.А. та доцента кафедри прикладної екології, канд. с.-г. наук Грабовської Т.О.

Неповторність орнітофауни «перлини» Київщини учасники зльоту змогли оцінити і опрацювати разом із ст. викладачем каф. іхтіології та зоології Михальським О.Р.

Учасники продемонстрували свої доробки, наукові праці, експонати, колекції і фотогалереї. Журі під керівництвом доктора с.-г. наук, зав. каф. екотрофології БНАУ Димань Т.М., Жестерьової В. М., завідувача лабораторії зоології та гідробіології Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді МОН України та Нестерук Т. В., директора КЗ КОР. «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» гідно оцінили роботу кожної команди.

До зустрічі, юні дослідники, гостинна Біла Церква чекає Вас уже як місто студентської юності.

Гриневич Н.Є., зав кафедри іхтіології та зоології