Юридична клініка «Право та практика» працює на користь громади Білоцерківщини

29 березня студенти Юридичної клініки «Право та практика», що діє на факультеті права та лінгвістики напрямок «Право» провели спільний прийом громадян зі спеціалістами Білоцерківського міського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Такий напрямок співпраці Центру з університетом дає можливість студентам, отримати навички спілкування з клієнтами та практичний досвід консультативної роботи з різних правових питань. Юридична клініка та Білоцерківський міський центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги узгодили подальший графік спільних виїзних прийомів, які допоможуть охопити більшу кількість мешканців Білоцерківщини, що потребують правової допомоги. Така співпраця є унікальною можливість майбутнім юристам отримувати практичні вміння та реалізовувати свої знання.

Малишко І.В., куратор юридичної клініки «Право та практика», ст. викладач кафедри цивільно-правових дисциплін