Ювілей відділення «Землевпорядкування» в Бобринецькому технікумі ім. В. Порика

17 березня в Бобринецькому технікумі ім. В. Порика Білоцерківського НАУ відбулося святкування з нагоди 25-річчя відділення «Землевпорядкування». До навчального закладу завітали гості з Бобринецької районної державної адміністрації, районної ради, міської об’єднаної територіальної громади, ДП «Кіровоградський інститут землеустрою», представники відділів Держгеокадастру в Бобринецькому та Вільшанському районах, працівники приватних землевпорядних організацій області, колишні випускники відділення.

Під час урочистої частини керівник навчально-виробничого центру Владов І.В. вручив подяки Кіровоградської обласної ради за сумлінне виконання службових обов’язків, вагомий внесок у розвиток освіти в області завідувачу відділення «Землевпорядкування» Прокопенко І.П. та викладачу землевпорядних дисциплін Каращук О.Г.

Подяку від Бобринецької районної державної адміністрації та Бобринецької районної ради отримали викладачі Протасова І.М. та Бондаревська Т.Г.

Голова Бобринецької міської об’єднаної територіальної громади Сніжко В.В. оголосив подяки Бобринецької міської ради та вручив подарункові набори викладачам Бурякову І. В., Неклесі Н.В. та  Отяну Ю.С. Крім того, він вручив завідувачу відділення "Землевпорядкування" Прокопенко І.П. сертифікат на покупку коркової дошки для оформлення кабінету.

Адміністрація та профспілковий комітет Бобринецького технікуму оголосили подяки викладачам Матійко І.А., Ляшенко О.О., Романовій Н.М., Висоцькій С.В. та лаборанту відділення Пальок Т.А. за бездоганне виконання  службових обов’язків.

По завершенні урочистої частини розпочався святковий концерт. Зі сцени своє відділення піснями і танцями вітали студенти технікуму.

Директор технікуму О.В. Чорний