Загальна студентська конференція з питань виборів голови студентської ради університету

ЯКЩО ТИ:

• амбітна, активна, ініціативна особистість
  • маєш ідеї щодо розвитку студентського самоврядування
  • бажаєш розвинути в собі здатність бути творчим організатором, лідером-комунікатором, у тебе в команді є студенти, з якими вдало реалізуватимуться проекти громадської активності, національно-патріотичного виховання, культурно-масової та іншої діяльності

МИ ЧЕКАЄМО САМЕ НА ТЕБЕ!

Так розпочиналася передвиборна кампанія на посаду голови студентської ради університету. Пройшов час і 14 лютого відбулася загальна студентка конференція здобувачів вищої освіти.

Повістка денна зборів включала такі питання:

• звіт діючого голови студентської ради Кузнєцової Олександри
  • вибори нового голови
  • обрання представників із числа студентського активу до складу Вченої ради

Під час роботи студентського активу в якості запрошених гостей були: адміністрація університету декани факультетів і їхні заступники з виховної роботи, працівники навчально-методичного відділу моніторингу якості освіти та виховної роботи.

Ректор БНАУ, академік НААН Даниленко А.С. у вітальному слові побажав студентству наснаги на шляху примноження традицій університету й розвитку молодіжного руху.

Тож обрано у 2018 році нового голову студентської ради. Ним є ТКАЧУК ІВАН, студент 2 курсу агробіотехнологічного факультету.

Вітаємо і бажаємо творчих злетів!