Захисти дисертаційних робіт на здобуття ступеня доктора філософії за спеціальністю 201 "Агрономія"

6 березня спеціалізована вчена рада ДФ 27.821.019 Білоцерківського національного аграрного університету Міністерства освіти і науки України у складі голови: доктора с.-г. наук, професора Грабовського М.Б., рецензентів: доктора с.-г. наук, професора Карпук Л.М., кандидата с.-г. наук, доцента Дубовик Н.С., опонентів: доктора с.-г. наук, старшого наукового співробітника Кириленко В. В. і доктора с.-г. наук, старшого наукового співробітника Марченко Т.Ю., на підставі прилюдного захисту дисертації Філіцької Олександри Олександрівни на тему:«Добір батьківських форм для створення вихідного матеріалу пшениці м’якої озимої адаптованого до умов Лісостепу України» прийняла рішення про присудження їй ступеня доктора філософії з галузі знань 20 «Аграрні науки та продовольство» за спеціальністю 201 "Агрономія". Науковий керівник Лозінський Микола Владиславович, кандидат сільськогосподарських наук, доцент, завідувач кафедри генетики, селекції і насінництва сільськогосподарських культур.

Цього ж дня спеціалізована вчена рада ДФ 27.821.018 у складі голови: доктора с.-г. наук, професора Карпук Л.М., рецензентів: кандидата с.-г. наук, доцента Лозінського М.В., кандидата с.-г. наук, доцента Правдивої Л.А., опонентів: доктора с.-г. наук, старшого наукового співробітника Марченко Т.Ю. і доктора с.-г. наук, професора Любича В.В., на підставі прилюдного захисту дисертації Німенка Сергія Сергійовича на тему: «Формування продуктивності сої залежно від елементів органічної технології вирощування в умовах Правобережного Лісостепу України» прийняла рішення про присудження йому ступеня доктора філософії з галузі знань 20 «Аграрні науки та продовольство» за спеціальністю 201 "Агрономія". Науковий керівник Грабовський Микола Борисович, доктор сільськогосподарських наук, професор, професор кафедри технологій в рослинництві та захисту рослин.

Дякуємо ректору університету, професору Шуст Олені Анатоліівні за всебічну підтримку роботи агробіотехнологічного факультету!

Дякуємо вченому секретарю Артімоновій І.В. за чітку організацію роботи спеціалізованих вчених рад та технічну підтримку. Дякуємо ЗСУ за можливість працювати і проводити наукову діяльність!