Закріплюємо знання на практиці

Теорія завжди має підтверджуватися практикою, адже недарма говорять «Краще один раз побачити, ніж сто разів почути». Нам вдалося цікаво та продуктивно закріпити отримані теоретичні знання з теми «Нематодози тварин» на практиці.

Студенти 3(СП)б курсу 3 групи, під керівництвом завідувача кафедри паразитології та фармакології Антіпова Анатолія Анатолійовича та асистента кафедри Бахур Тетяни Іванівни, провели захоплююче та пізнавальне практичне заняття. У ході заняття ми виконували посмертне дослідження матеріалу, відібраного від дрібної рогатої худоби (овець). Було проведено неповний гельмінтологічний розтин для встановлення діагнозу. Матеріалом дослідження слугували змиви зі стінок сичуга, тонкого та товстого кишечнику, які було досліджено методом послідовних промивань. У отриманому осаді ми виявляли дорослих гельмінтів, яких студенти розглянули під мікроскопом, установили види гельмінтів та поставили діагноз.

Такі практичні заняття є безцінним досвідом, який успішно буде використаний нами в майбутній виробничій діяльності.

Баб’юк С.М., студентка 3(СП)б курсу 3 групи