Засідання секції “Ветеринарно-санітарної експертизи та патологічної анатомії”

У рамках Міжнародної студентської науково-практичної конференції «Сучасні проблеми ветеринарної медицини», яка була проведена 19 квітня на базі факультету ветеринарної медицини Білоцерківського НАУ відбулося засідання секції “Ветеринарно-санітарної експертизи та патологічної анатомії”. У роботі секції прийняли активну участь студенти курсів: 3 С, 3 СПб, 4 СПС, 5С курсів та магістри факультету. Доповідачі представили свої матеріали на високому професійному рівні, демонструючи елементи актуальності, наукової новизни та практичного значення. За підведенням підсумків конференції з урахуванням всебічної оцінки, відповідно до критеріїв оцінювання, були визначені 5 кращих доповідачів та активних учасників, а саме: Пікалова Єлізавета Андріївна, під керівництвом доцента кафедри Утеченка М.В.; Черкавського Сергія Васильвича – доцента Джміль В.І.; Іщук Ганни Олегівни – професора Лясоти В.П.; Моруга Анастасії Андріївни – доцента Тирсіної Ю.М.; Корецької Альони Василівни – асистента Слюсаренка С.В. Вони були відмічені почесними грамотами та цінними подарунками.

Науково-педагогічні працівники кафедри щиро вдячні всім учасникам конференції за активну участь у її проведенні та висловили побажання в подальшому удосконаленні професійно-теоретичних та практичних навичок.

Слюсаренко С.В., асистент кафедри ветсанекспертизи, гігієни продуктів тваринництва
та патологічної анатомії імені Й.С. Загаєвського

Утеченко М.В., Тирсіна Ю.М., доценти кафедри ветсанекспертизи, гігієни продуктів тваринництва
та патологічної анатомії імені Й.С. Загаєвського