Засідання Студентського наукового товариства (СНТ)

10 квітня було проведено засідання Студентського наукового товариства (СНТ). До його складу увійшли студенти всіх факультетів Білоцерківського НАУ. Головною метою засідання було обговорення організаційних аспектів СНТ, вибір голови та заступника голови, затвердження плану майбутньої діяльності студентів в межах наукового товариства.

На початку засідання до членів СНТ із вступним словом звернулась координатор Куманська Юлія Олександрівна, яка привітала учасників з початком діяльності СНТ, побажала успіхів у подальшій роботі та висловила свою повну підтримку студентській науковій спільноті в усіх починаннях, нових ідеях та ініціативах. Юлія Олександрівна наголосила, що студентська наукова робота є важливим етапом підготовки майбутнього фахівця, адже допомагає розширити професійний світогляд та покращити фахові навички.