Засідання студентської ради факультету права та лінгвістики

Щопонеділка студентський актив факультету права та лінгвістики проводить засідання з метою обговорення нагальних питань та планів на тиждень.

13 листопада засідання студентської ради факультету було приурочено передаванню повноважень новообраному голові студентського самоврядування від попередника. Нагадаємо, що більшістю голосів переможців у виборах на посаду голови студради факультету став третьокурсник Паєвський Олександр.

Декан факультету Валентина Дмитрівна разом із заступником Єфремовою Іриною Іванівно побажали новому керівнику студентства факультету натхнення та мудрості в цій нелегкій справі.

До привітань долучився і колишній голова студентського самоврядування Дідик Антон, який порадив Олександру завзято працювати та створити міцну команду для плідної роботи.

Паєвський Олександр подякував за привітання і вже розпочав активну роботу. Він запропонував кілька нових проектів для розвитку факультету.

Зичимо новому голові успіхів та сподіваємося, що його праця принесе щедрі плоди!

Краснощок Анастасія, голова інформаційного комітету