Збори трудового колективу економічного факультету

23 жовтня відбулися збори трудового колективу економічного факультету щодо надання пропозицій Вченій раді університету при обранні декана економічного факультету, на яких були присутні: перший проректор, проректор з організаційної роботи, д-р біол. наук, професор Новак В.П.; проректор з освітньої, виховної та міжнародної діяльності канд. с.-г. наук, доцент Бабенко С.П.; начальник відділу кадрів Ромасишин Д.В., всі науково-педагогічні працівники та студенти економічного факультету, відповідно до визначеної квоти.

Відкрила збори голова профспілкового бюро економічного факультету, канд. екон. наук, доцент Житник Т.П., яку колектив одноголосно обрав головуючою. Був оголошений порядок денний та внесені пропозиції щодо обрання складу лічильної комісії для проведення процесу голосування.

З висвітленням основних напрямів розвитку економічного факультету в частині наукової, навчально-методичної, виховної та міжнародної діяльності виступив кандидат на посаду декана економічного факультету д-р екон. наук. професор Паска І.М.

В обговоренні виступили перший проректор, проректор з організаційної роботи, д-р біол. наук, професор Новак В.П.; завідувач кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності – Сатир Л.М.; завідувач кафедри публічного управління та адміністрування і міжнародної економіки – Сокольська Т.В.; завідувач кафедри економіки та економічної теорії – Гура А.М.

За результатами відкритого голосування було одноголосно прийнято рішення рекомендувати Вченій раді університету підтримати пропозицію щодо обрання на посаду декана економічного факультету д-ра екон. наук, професора Паску І.М.