Знімаємо фільм про рідний факультет!

Уже другий тиждень триває створення навчально-публіцистичного фільму про факультет ветеринарної медицини, автором якого є науковець, автор та виконавець сучасних та старовинних українських, а також власних творів, театрал, громадський діяч, завідувач кафедри ветсанекспертизи, гігієни продуктів тваринництва та патанатомії імені Й.С. Загаєвського Білоцерківського національного аграрного університету, доктор ветеринарних наук, професор Лясота Василь Петрович.

У процесі все і всі – декан факультету, викладачі,  студенти. Знімальними майданчиками слугують кімнати гуртожитків, навчальні корпуси, як нові, так і «старожили», наукові акредитовані лабораторії та науково-дослідні інститути, навчальні аудиторії, Інститут підвищення кваліфікації керівників та спеціалістів ветеринарної медицини в складі БНАУ.

Студенти і всі працівники факультету з нетерпінням чекають на прем’єру. Сподіваємося, що це відбудеться найближчим часом!

Залозна Дар’я, голова студентської ради ФВМ