Зустріч науково-педагогічних працівників та студентів агробіотехнологічного факультету з представниками ПП «Сучасні аграрні технології»

8 лютого відбулася зустріч науково-педагогічних працівників та студентів агробіотехнологічного факультету, на чолі з деканом В.С. Хахулою, з представниками ПП «Сучасні аграрні технології». Біотехнологічна компанія займається розробкою та інтеграцією інноваційних, екологічно безпечних мікробних препаратів у аграрне виробництво. Основний принцип роботи підприємства базується на використанні новітніх наукових досягнень, власній сучасній науково-експериментальні базі, належній організації виробництва продукції, а також обслуговуванні споживачів відповідно до їхніх вимог і потреб, що забезпечує підвищення ефективності виробничого процесу та отримання високоякісних урожаїв.

Компанія представила колекцію штамів агрономічно корисної мікрофлори, що дозволяє створювати інокулянти практично під всі бобові, злакові та технічні культури, а також препарати для мобілізації калію, фосфору й інших важкодоступних елементів, засоби біологічного захисту рослин і препарати для відновлення родючості ґрунтів.

Відвідувачі ознайомилися з діяльністю компанії та підписали договору про наукову співпрацю.

Хахула В.С., декан агробіотехнологічного факультету, доцент