Зворушливі історії молодих бійців АТО, які надихають

День Збройних сил, який в Україні традиційно святкують 6 грудня, не пройшов осторонь студентів 1-го курсу БТФ. Студентство із захопленням слухали зворушливі історії бійців, які у розквіт своїх можливостей покинули все та вирушили захищати країну від сусіда-агресора. Цього разу нашими гостями були військові із Батальйону Особливого Признання полку АЗОВ 1 "Національної Дружини" (м. Васильків), а також представник Українського корпусу Правого Сектору окремої тактичної групи ім. капітана Воловика.

Хлопці спокійно, без зайвих емоцій розповідали про своє перебування на передовій, про військову дружбу та патріотизм бійців. Їх виступи були пронизані зворушливістю та теплотою.

Зацікавленість у студентів викликала можливість потримати у руках справжню зброю, приміряти бронежилет та переглянути його вміст, а також інші військові пристрої та амуніції.

Хлопці констатували, що українське суспільство вже змінила ця війна, воно вже зовсім інше і не буде таким, як колись. Цей складний етап, коли прийшло розуміння, що Україна одна і нам в ній жити і творити разом, дав неймовірний відбиток на українцях.

Бажаю єдності, терпіння, бажання будувати українську державу. Тому що найголовніше починається саме з нас. Не давайте ніколи питань "а що дала наша країна для нас?", а краще задумайтесь на секунду, що ви зробили для цієї держави, щоб краще в ній жити?,– підсумував Андрій.

Наставник курсу професор Цехмістренко С.І.
Наставник групи канд. с.-г. наук Поліщук С.А.